Марина:
+38 (097) 09 44 321, +38 (050) 02 45 888

Просьба сказать, что нашли
контакты компании на портале Укрбио». Благодарим!
Почему это важно?

услуги:

Тенденція до дорожчання традиційних видів енергії змушує до пошуку альтернативних видів енергії. Тому все більше людей переконується в ефективності котлів на твердому паливі. Використання в опалюванні таких регенераційних видів палива є безпечним для довкілля.А оскільки вид енергії є умовно поновлюваним, то не спостерігається тенденції до його дорожчання.

 

Твердопаливні котли можуть бути орієнтовані на широкий спектр споживання : від побутового до промислового використання. Особливо цікавою буде пропозиція для підприємств, що займаються деревообробною промисловістю, адже окрім основних видів палива можна спалювати деревообробні відходи. Спалювання відходів допомагає не лише в утилізації, але і істотно дозволяє заощадити на опалюванні приміщень. Твердопаливні котли для опалювання приміщень будуть мало не єдиним ефективним рішенням в місцях де газ недоступний або підведення газу до об'єкту украй витратного.

 

Котли на твердому паливі мають ряд переваг, в порівнянні з іншими видами котлів. До них відносяться: доступність, автономність і дешевизна палива, а також те, що вибір палива залежить від самого хазяїна. Завдяки саме цим достоїнствам твердопаливні котли користуються популярністю в районах, де є труднощі з постачаннями електрики або газу. Асортимент твердопаливних котлів дуже високий, а паливо для них (наприклад, кам'яне вугілля) при відносно невисокої вартості дає великий тепловий ефект.

 

Сьогодні існує декілька видів твердопаливних котлів.

 

Класичні твердопаливні котли з колосниковою решіткою

z neus Tнаприклад: НЕУС-Т, Demrad, Aton

 У традиційних твердопаливних котлах за підтримку температури відповідає датчик температури, що управляє повітряною заслінкою. Якщо температура води занадто висока - датчик закриває заслінку, а якщо температура низька, то датчик відкриває заслінку. Тривалість горіння таких твердопаливних котлів від 2 до 6 годин на одному завантаженні.
 

 Переваги

 • Віками перевірена технологія
 • Простота і надійність
 • Невисока ціна
 • Можливість використання різних видів палива
 

Недоліки

 • Невисокий ККД
 • Практично повна відсутність регулювання температури теплоносія
 • Чутливість до вологості палива
 

Твердопаливні котли тривалого горіння

  

Z buranТвердопаливних котлів тривалого горіння можуть працювати на наступних видах палива : нафтопродукти, торф'яні брикети, дерево, буре і кам'яне вугілля, кокс. Від виду палива виходить і назва котла.

Моделі, що використовують як паливо тільки деревину і деревні відходи, дещо відрізняються від універсальних котлів тривалого горени. Такі котли відрізняються один від одного тільки тим, що камера згорання обладналася більш жаростійкими елементами, що покращують згорання палива і декілька іншої системою подачі повітря в місце горіння.

Твердопаливні котли тривалого горіння Буран, Stropuva, НЕУС

 
 

Переваги

 • Час роботи котла на одному завантаженні вугіллям до 5-х діб
 • Час роботи котла на одному завантаженні дровами до 2-х діб
 • Незалежність
 Недоліки
 • Низький ККД (близько 80%)
 • Відсутність регулювання температури теплоносія
 • Високі вимоги до якості палива
 • Основний недолік: працюють циклом: завантаження паливом - запалювання - горіння - загасання - чищення котла. Дозагрузка палива тстала технічно можливою у нових моделях котлів (Буран, Неус), але така дозагрузка зменшує ефективність горіння.


Піролізні котли
 

kotelВ газогенераторних або пиролізних котлах, на відміну від традиційних, горить саме деревний газ, що виділяється з дрів під дією високих температур. Проходячи через форсунку, газ інтенсивно горить жовтим, або безбарвним полум'ям. Внаслідок такого горіння утворюється мала кількість золи і сажі. ККД пиролізних котлів досягає 85%, до їх недоліків відносять високу вартість і потребу в сухих дровах (на сирій деревині такі котли горять не ефективно). Тривалість горіння таких твердопаливних котлів від 5 до 12 годин на одному завантаженні. Газогенераторні (піролизніе) котли, наприклад:КОВСГДД,   БілЕко,   Атом (Мотор Січ)

 Переваги
 • Високий ККД
 • Великі інтервали між дозагрузками палива
 • Широкий діапазон регулювань
 • Надійність і зручність в експлуатації
 Недоліки
 • Потребують підключення до електроживлення
 • За відсутності футерування камери завантаження чутливі до вологості палива
 • При неповному футеруванні камери згорання дуже швидко виходять з ладу із-за прогорання стінок
 
 
 
 

Твердопаливні котли на пеллетах

palletyКотли твердопаливні з бункерами працюють на пеллетах - деревні клапті і відходи, спресовані в гранули. Розміри пеллет досить малі: 5 - 70 міліметрів в довжину і 6 - 10 міліметрів в товщину. Купити таке паливо на території СНД сьогодні дуже непросто, тому котли твердопаливні Україна на пеллетах користуються не занадто великою популярністю. Тривалість горіння таких твердопаливних котлів від 2 до 15 діб залежно від об'єму паливного бункера.
 

Переваги

 • Великі інтервали між завантаженнями палива
 • Досить високий ККД
 • Широкий діапазон регулювань
 • Паливо упаковане в зручні поліетиленові пакети

Недоліки

 •  Висока вартість: як самих котлів, так і палива до них
 • Потребують підключення до електроживлення
 
 
 

 Матеріали  

 Основний матеріал для виготовлення твердопаливних котлів це сталь і чавун. Кілька років тому масово використовували чавунні котли із-за таких переваг як хороша протидія корозії, але зараз чавун використовують кожного разу менше, тому на заміну їм прийшли сталеві котли (товщина 5-8мм-Котлова сталь), які хоч менш стійкі до впливу високих температур, проте не бояться різкого перепаду температур  (чавун має властивість тріскатись). Сталеві котли мають меншу інерцію (швидше остивають) в порівнянні з чугунними, але мають більшу продуктивність до 80%.
 
 Управління горінням 
 Управління спалюванням досягається за допомогою регулювання подачі повітря в камеру згорання. У простих версіях котлів регулювання здійснюється за допомогою механічного елементу (зазвичай проста заслінка) що реагує на температуру і відповідно відкриває дверці вхідного повітряного отвору на більш або меншу величину. Такий спосіб є надійним і працює без підключення до електромережі, але він не дозволяє точно управляти і плавно конролювати процес горіння .
 
 Яке використовувати паливо?
 
 Традиційно твердопаливні котли мають ККД на рівні 80%, такі високі показники досягаються за допомогою контролю спалювання за допомогою автоматики. За таких умов горіння на деревині триває від 4-12 годин, а на якісному вугіллі - більше  20год.
 
 Для твердопаливних котлів використовуваної переважно вугілля, деревина, торфянни брекеты, вугільний пил, антрацит, деревна стружка. Хоча найбільшою популярністю користується дерево і вугілля залежно від регіонального розташування об'єкту опалювання
  

Енергоефективність досягається за допомогою продуманої конструкції котлів, де повітря перш ніж потрапити в камеру згорання нагрівається проходячи між подвійними стінками, і за допомогою водяного рукава, який в будь-якому місці поглинає вироблене тепло разом з термоізоляцією навколо котла, робить твердопаливний котел високотехнологічним агрегатом.
Обновлено: 04/04/2018 года
85 просмотров страницы

Нужно биотопливо?
Заполнить анкету

Заполните анкету и строители предложат вам цены и услуги сами!Нужен котел, печь?
Заполнить анкету

Заполните анкету и строители предложат вам цены и услуги сами!
VIP-компания дня: Гарант Трейд Компани Харьков