директор:
+38(067)67-200-37, +38 (050)20-444-20

Просьба сказать, что нашли
контакты компании на портале Укрбио». Благодарим!
Почему это важно?

услуги:

BEIZ LLC - українське товариство у Івано-Франківській області, яке активно веде діяльність у аграрній сфері та бере участь у створенні альтернативних джерел енергії та відновленні екологічної безпеки від викидів CO2 регіону Прикарпаття як і загалом України: ми вирощуємо зернові і технічні культури - пшеницю, жито, ріпак, та з їх відходів виготовляємо паливну гранулу з соломи. Ми експортуємо гранулу та зерно до Європи (постійні країни-клієнти: Словакія, Чехія, Італія, Німеччина, Польща), як і працюємо оптом та в роздріб на внутрішньому ринку країни. 

Оскільки, BEIZ є прямим українським виробником біологічно чистого палива для промисловості, господарств та приватного вжитку, ми також пропонуємо та несемо відповідальність за послуги ліцензійованих,висококваліфікованих фахівців у консультації та монтажу твердопаливних котлів, горілок та камінів на базі та згідно якості наших пелет з соломи - українського виробництва на основі німецьких технологій та німецьких засновників VERNER a.s. з достовірною гарантією якості.

Просимо надсилати запити згідно електронної адреси: bayz.info@rambler.ru, info.beiz.llc@gmail.com або телефонувати за вказаними телефонами.




Обновлено: 20/09/2017 года
10182 просмотра страницы

Нужно биотопливо? Заполнить анкету

Заполните анкету и строители предложат вам цены и услуги сами!



Нужен котел, печь? Заполнить анкету

Заполните анкету и строители предложат вам цены и услуги сами!